Úvod » Technologie a platforma Firon

Technologie a platforma Firon

Přinášíme spoustu drobných i větších radostí, které Vám ulehčí život. Díky nejnovějším technologiím a mnohaletým zkušenostem Vám přinášíme systémy, které rozumí potřebám uživatele. 

Všechny produkty stavíme na 3 základních pilířích
Jednoduchost Rychlost Spolehlivost

Jednoduchý systém řeší komplikované úlohy

Firon přichází s prověřenou filozofií v novém kabátě. Důraz je kladen na maximální jednoduchost pro uživatele, zatímco komplikované úlohy řeší systém sám na pozadí.

Méně stresu a problémů

Firon Vás bude vést po efektivní cestě Vaší práce. Šetří Vám čas na řešení problémů způsobených nedostatečnou komunikací či problémů plynoucích ze zpoždění v realizaci zakázek.

Zabezpečení

Systém je koncipován tak, aby se každý uživatel dostal pouze k těm datům, které mu zpřístupníte. Servery jsou fyzicky zabezpečené v profesionálně vybavené serverovně, samozřejmostí je pravidelné zálohování.

Snížení nákladů a více času na Váš byznys

Víme, že Vaší obživou nemusí být práce s informačními systémy. Díky fironu omezíte čas strávený na otravných rutinnách na minimum a budete se moci věnovat tomu, co Vám opravdu přináší peníze.

Systém Vám připomene a oznámí důležité události

Víme, že nebudete systém celé dny sledovat. Firon si Vás sám zavolá v případě, že je Vás u nějaké aktivity zapotřebí.

Dostatečný prostor pro Vaše data online

Pro Vaše data máte vždy vyhrazen dostatečný prostor, který navíc není problém kdykoliv dodatečně rozšiřovat.

Zlepšení služeb Vašim zákazníkům

Chcete mít loajální zákazníky? Věnujte jim profesionální péči. Firon Vám dodá přehled o zákaznících. Vaši obchodní zástupci budou lépe a kvalitněji se zákazníky komunikovat. Firon Vám tak pomůže posílit důležité vztahy se zákazníky či vytvářet vztahy nové.

Bezpečnost

Pro firmy, které vyžadují maximální zabezpečení umožňujeme instalaci systému přímo na vlastní server zákazníka. Pro všechny zákazníky je samozřejmostí možnost zabezpečení pomocí elektronických certifikátů.

Bude vždy s Vámi

Přístup k datům máte 24 hodin, 7 dní v týdnu - bezpečně a odkudkoliv. Všechna vybraná řešení postavená na platformě Firon je možné doplnit o přístup přes tablety a mobilní telefony.

FastClick

Editace obsahu přímo na stránce

Nová generace systému FastClick. Editace obsahu probíhá přímo v místě, které chcete editovat. Nestrácíte kontext s proporcemi webu. Veškerý obsah editujete přímo na stránce. Nemusíte procházet administrační rozhraní a složitá nastavení. Jednoduché!

Systém FastClick je to, co budete mít opravdu rádi. Díky němu strávíte se správou obsahu minimum času. Technologii používáme od roku 2008 a nyní existuje její čtvrtá generace.

FironBox

Zadávání úkolů skrze systém v e-mailu

Úkoly je možné vytvářet a zadávat e-mailem  na určenou e-mailovou adresu v systému. Úkol se po té automaticky nahraje včetně všech přiložených příloh a je schopen se sám přiřadit ke konkrétnímu zákazníkovi či konkrétní zakázce v systému.

Uživatel
E-mail
Úkol
Uživatel obdržel úkol
Uživatel napíše e-mail a vloží do něj jméno uživatele a datum splnění úkolu. Úkol se automaticky vytvoří a připíše do systému Firon.

SEOasist

Systém sám hlídá elementární kvalitu SEO atributů

Nástroj určený pro FironCMS určený mj. pro správu webových stránek - Systém hlídá elementární kvalitu SEO atributů - mj. vyplnění titulku, nadpisu apod. Důsledné využívání konkrétních atributů stále pomáhá zlepšovat pozici Vašeho webu ve výsledcích vyhledávání.

Meta jádro - správa heterogenních dat

MetaCore, tedy jádro pracující s metadaty je naší klíčovou technologií. Klíčové a kritické procesy jsou integrovány právě do jádra platformy,
kde se na ně můžeme soustředit a zajistit, aby byly opravdu silné a robustní.

Není tak nutné řešit ty samé procesy v každém modulu zvlášť - typicky sdílení a rozmělnit tak energii zlepšování 
do roztroušených částí systému.

 • Katalogizace
 • Třídění
 • Kopírování
 • Přemísťování
 • Sdílení
 • Práci s uživateli a uživatelskými skupinami
 • Spouštění naplánovaných úloh
 • Filesystémové a databázové abstrakce
 • Napojení a komunikaci se smtp serverem a mailboxy
 • Systém prezentace dat
 • Správa struktury dat
 • Ostatní činnosti zajišťují až konkrétní moduly

Co z toho plyne pro Vás?

Jednotné uživatelské rozhraní klíčových operací (např. zmíněné sdílení dat)

Jednoduché vyhledávání napříč systémem - nemusíte hledat zvlášť komentáře, zvlášť úkoly

Rychlá (a levná) integrace nových služeb

Máte zájem o Firon, nebo potřebujete poradit? Napište nám nebo +420 607 593 249

Working...