Úvod » Podpora

Podpora

Informační systém a aplikace, které dodáváme jsou pro naše klienty důležité. Chápeme to a chceme zajistit jejich kontinuální chod, a proto poskytujeme podpůrné služby.

Školení

Aplikace koncipujeme tak, aby byly srozumitelné a kopírovaly Vámi nastavené postupy a firemní procesy. Náročnost školení je tedy minimální a v případě potřeby je lze realizovat i online. Vaše pracovníky proškolíme na začátku a stejně tak je možné průběžně poskytovat zaškolení nově příchozím zaměstnancům.

Uživatelská podpora

Pomáháme uživatelům doplnit znalosti a know how používání apliikace - například při absenci na školení. S uživateli řešíme nestandardní či výjimečné situace.

Podpora administrátora

Budeme k dispozici správci Vašeho informačního systému , pomůžeme systém nastavit adekvátně aktuálním potřebám. Řešíme úpravy integrace do systému, napojení na nové systémy, dohled nad aplikacemi.

Poradenství a konzultace

Jsme tu pro Vás v případě potřeby konzultace řešení, návrhu řešení, volby správného nástroje a technologií. Hledáme způsob jak co nejlépe podpořit fungování Vaší firmy, jak zpružnit a zrychlit fungující postupy a procesy a případně eliminovat a nahradit ty nefunkční.

Zajištění provozu aplikace

Sami se můžete rozhodnout, zda systémy a aplikace budete provozovat a spravovat ve své serverovně nebo tuto část necháte na nás. Máme pro Vás k dispozici připravené bezpečné zázemí v profesionálním datacentru se škálovatelným výkonem. 

Prvotní import dat

V případě, kdy aplikace od nás plně či částečně nahrazuje jiný systém, může být žádoucí, aby již od začátku obsahovala data, na která můžete navázat. Krátkou historii můžete doplnit sami. Pokud je však vhodné doplnit zpětně data za několik měsíců či let je lépe využít možnosti tzv. hromadného importu dat, který celý proces velmi výrazně urychlí.

Máte zájem o Firon, nebo potřebujete poradit? Napište nám nebo +420 607 593 249

Working...