Úvod » Řešení » Individuální vývoj » Integrace Vašich aplikací

Integrace Vašich aplikací

Samozřejmostí při realizaci řady projektů je integrace s dalšími částmi informačního systému - účetní systém, banka, sklady, personální software a dalších.

Klíčové funkce

Personální
software
Docházkový
software
Účetní
software
Bankovní
účet
Skladový
systém

Své zázemí rozhodně nemusíte měnit od základu, systém na míru přizpůsobíme Vašim procesům i stávajícím aplikacím.
Jednotlivé systémy mohou data sdílet jedním směrem či spolu spolupracovat obousměrně.

Zaujal vás náš informační systém Firon? Kontaktujte nás.
Napište nám nebo +420 607 593 249

Proces integrace

Proces integrace slouží k usnadnění práce uživatelů tak, aby nemuseli data složitě přenášet z jednoho systému do druhého či se zbytečně přihlašovat do více systémů. 

Definujeme si požadavky na rozsah dat, která se mají mezi systémy sdílet, podmínky sdílení a jejich formu.

Vy si rozhodnete, která data budete spravovat ve stávajícím systému, která chcete naopak zpracovat v novém řešení a jaké potřebujete výstupy.

Na základě těchto informací navrhneme řešení.

Technologie

Aplikace postavené na jádru systému Firon fungují na platformě PHP (Linux, Apache) a MySQL a navazujících technologií

Běžně však provádíme integraci s nástroji a aplikacemi, které využívají technologii společnosti Microsoft, ať již formou výměnného formátu, přístupu k definovanému API nebo propojení s cílovou MS SQL databází.

V případě potřeby se lze propojit i s proprietárním řešením. Ideální je v takovém případě součinnost dodavatele těchto aplikací.

Poradenství

Tápete a nevíte, jaké řešení zvolit? S touto částí Vám rádi pomůžeme. 

Aplikace lze integrovat mnoha způsoby a k řešení vždy přistupujeme individuálně. Volíme takový postup, který Vám dá dostatečný výhled do budoucna a splní požadovaný poměr cena/výkon.

Cílem je vždy nejefektivnější řešení, přičemž efektivitu posuzujete Vy - sami si laicky definujete požadavky - my následně navrhujeme postupy a technickou formu realizace.

Jaká jsou omezení

Technická omezení ve skutečnosti v podstatě neexistují. Omezení určuje jednak lidský faktor, jednak stanovená míra rentability - tu vždy určí zákazník sám.

Podstatná je součinnost všech zúčastněných stran. Ta velmi výrazně usnadňuje celý proces integrace jednotlivých částí informačního systému.

Odlišné platformy jednotlivých aplikací nejsou a priory překážkou, jen je nutné určit vhodný postup a komunikační rozhraní.

Máte zájem o Firon, nebo potřebujete poradit? Napište nám nebo +420 607 593 249

Working...