Úvod » Řešení » Individuální vývoj » Proč individuální řešení ?

Proč individuální řešení ?

Váháte zda využít individuálního řešení na míru či pořídit hotové řešení? Poradíme vám.

Potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás.
Napište nám nebo +420 607 593 249

Řešení na míru vs. hotová řešení

Individuální řešení na míru

Řešení volíme v případě, kdy žádný z hotových produktů nevyhovuje našim potřebám. Firemní procesy by se musely poměrně výrazně přizpůsobit aplikaci, což může být v řadě případů nežádoucí. Pokud způsob, jakým máte nastaveny postupy ve firmě znamená zároveň konkurenční výhodu, je žádoucí zvolit individuální řešení.

 

Hotová řešení

Pokud najdete produkt, který Vám vyhovuje, použijte ho. Je na Vašem zvážení zda a jak moc se můžete přizpůsobit hotové aplikaci a zda Vás neomezí v samotném podnikání. Hotová řešení, které poskytujeme lze ve všech případech upravit. Nebudete tak muset začít na zelené louce, ale stavíte na prověřeném základu.

  • řešení se přizpůsobí Vám, nepřizpůsobujete firmu
  • nemusíte dělat kompromisy
  • zpružníte a podpoříte již fungující procesy a postupy
  • aplikace kopíruje Váš způsob práce - je srozumitelnější

 

  • Kratší doba realizace

Pokud si nejste jistí svými potřebami, využijte jako základ některé z hotových řešení. Můžete si ověřit a potvrdit priority a aplikaci si nechat upravit na míru později či postupně.

Přijďte a společně najdeme řešení. Vy nám popíšete svůj problém a východiska, my navrhneme nástroje vhodné k jeho řešení.

Potřebujete poradit s výběrem?

Odpověď často není jednoduchá - ne vždy je rozumné vyvíjet řešení na míru, jindy se může ukázat jako nevyhovující použití existujících nástrojů. V řadě případů je optimální nástroje kombinovat a individuálně spojit.

Co se systémy, které již mám?

Systémy, které máte rozhodně není nutné okamžitě přestat používat, zahodit či nahradit. Pokud potřebujete pouze doplnit konkrétní agendu, lze systémy napojit a nechat je vzájemně si vyměňovat potřebné informace (systémy integrovat).

Přihlašování do více systémů

Není nutné mít do každého systému zvláštní heslo. V rámci informačního systému firmy je vhodné správu uživatelů - jejich přístupy a oprvánění - centralizovat. Aplikace, které Vám dodáme mohou využívat přihlašovací údaje, které již používáte. Opět je to pouze otázkou integrace do Vašeho ekosystému.

Máte zájem o Firon, nebo potřebujete poradit? Napište nám nebo +420 607 593 249

Working...